لیگ برتر استان؛بازیکنان گرمی در هوای مه آلود شهر خود به کسب یک امتیاز بسنده کردند

از سری مسابقات لیگ برتر استان دو تیم هیات فوتبال گرمی و دهیاری گوک تپه بیله سوار از ساعت 14 روز سه شنبه (8 اسفند) در ورزشگاه ایثار شهر گرمی به مصاف هم رفتند.

از سری مسابقات لیگ برتر استان دو تیم هیات فوتبال گرمی و دهیاری گوک تپه بیله سوار از ساعت 14 روز سه شنبه (8 اسفند) در ورزشگاه ایثار شهر گرمی به مصاف هم رفتند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان اردبیل،از سری مسابقات لیگ برتر استان دو تیم هیات فوتبال گرمی و دهیاری گوک تپه بیله سوار از ساعت 14 روز سه شنبه (8 اسفند)در ورزشگاه ایثار شهر گرمی به مصاف هم رفتند.

 

ترکیب دو تیم به شرح زیر می باشد:

هیات فوتبال گرمی:وحید قهرمانزاده،شکوراوجاقی، شهرام قهرمانزاده،حسین حیدری،ناصر روحی فرد،عادل آقایی،میثم پورفرخی، علی پناهی،رئوف جدی،فرید جهانبخش،سعید اوجاقی

دهیاری گوک تپه: یوسف عربی،سجاد الهامی،شهرام سزایی،شهرام اسماعیلی،آرش هادیزاده،رضا خیردار،÷ویا ÷ورمیرزا،مهدی قهرمانی،میلاد محمدی،حجت ضربی، نادر الفت

 

تیم داوری:

داوروسط:امیر معصومی        کمک داور اول:قدیر آقازاده      کمک داور دوم:بهزاد فرزانه

شرح بازی:

این دیدار در شرایط آب و هوایی مه آلود برگزار گردید که در دقایق ابتدایی این بازی دو تیم به محک زدن همدیگر پرداختند و بازی پایاپایی را از هر دو تیم شاهد بودیم.نیمه اول این دیدار با نتیجه مساوی 0 بر 0خاتمه یافته و تیم ها بدون رد و بدل شدن توپی از خط دروازه ها راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم که به نیمه مربیان معروف است بازی خوبی از هر دو تیم شاهد بودیم و در دقیقه 70 این دیدار میلاد محمدی بازیکن شماره 14 تیم دهیاری گوک تپه موف به باز کردن دروازه تیم میزبان کرد.در ادامه تیم میزبان با گلی که در دقیقه 80 حسین حیدری به ثمر رساند توانست بازی را به مساوی بکشاند.نادر الفت دیگر بازیکنی از تیم مهمان بود که توانست دروازه تیم گرمی را باز کرده و خوشحالی را برای تیم مهمان به ارمغان بیاورد. بازیکنان تیم هیات فوتبال گرمی با فشاری که بر روی دروازه دهیاری گوک تپه آوردند توانستند در دقیقه4+90 گل مساوی را به ثمر برسانند تا از این دیدار خانگی حداقل یک امتیاز گرفته باشند.زننده گل دوم تیم گرمی شهرام قهرمانزاده بود.

در پایان این دیدار با نتیجه 2 بر 2 مساوی خاتمه یافت.

کارت زرد و قرمز

دهیاری گوک تپه
کارت زرد:فرید جهانبخش،حسین حیدری  کارت قرمز:_

هیات فوتبال گرمی
کارت زرد:_     کارت قرمز:سجاد الهامی

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید