برگزاری قرعه کشی رقابتهای منطقه ای فوتبال بانوان
توسط admin دذ ۲۷ خرداد, ۱۳۹۱ دذ ۰۴:۵۴ بعد از ظهر | دسته‌بندی شده در اخبار | با ۰ دیدگاه

قرعه کشی رقابتهای قهرمانی نوجوانان بانوان منطقه ای متولدین ۱۱ بهمن ۷۵ به بعد با حضور ۲۰ تیم در دو منطقه و چهار گروه برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این قرعه کشی دیروز در سالن روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد که در منطقه یک که به میزبانی تهران برگزار می شود تیم های تهران، لرستان، گیلان و آذربایجان شرقی و همدان در گروه یک قرار گرفتند.

در گروه دوم خوزستان، اصفهان،آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل قرار دارند.

رقابتهای منطقه دو که به میزبانی استان گلستان برگزار می شود تیم های گلستان، سیستان وبلوچستان، فارس، کرمان و بوشهردر گروه سوم قرار دارند و در گروه چهارم سمنان، مازندران، مرکزی، قم و زنجان قرار گرفته اند.

رقابتها از ۲۵تیر آغاز می شود و تا ۳۰ تیر ادامه خواهد داشت. مرحله نهایی این رقابتها نیمه اول شهریور با حضور ۴ تیم اول هر گروه برگزار می شود.

تیم های اول و دوم جدول هر گروه به رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال فصل ۹۲-۹۳، تیم های سوم و چهارم به لیگ دسته دو فصل ۹۲-۹۳ و دیگر تیم ها به لیگ دسته سوم فصل ۹۲-۹۳ صعود می کنند.

لازم به ذکر است هدف از برگزاری این مسابقات تقویت تیم های ملی و شناسایی بازیکنانی که تا کنون به تیم های ملی دعوت نشده اند.

فرستادن یک دیدگاه

XHTML: شما می‌توانید از این برچسب‌ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>