نوتاش به مهر خبر داد :مدارس فوتبال اردبیل جایزه ۱۰ میلیونی می گیرند Reviewed by Momizat on . اردبیل – خبرگزاری مهر: رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: در صورتی که مدارس فوتبال اردبیل بتوانند بازیکنانی را پرورش دهند که به عضویت تیم ملی در رده های مختلف د اردبیل – خبرگزاری مهر: رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: در صورتی که مدارس فوتبال اردبیل بتوانند بازیکنانی را پرورش دهند که به عضویت تیم ملی در رده های مختلف د Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » نوتاش به مهر خبر داد :مدارس فوتبال اردبیل جایزه ۱۰ میلیونی می گیرند

نوتاش به مهر خبر داد :مدارس فوتبال اردبیل جایزه ۱۰ میلیونی می گیرند

اردبیل – خبرگزاری مهر: رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: در صورتی که مدارس فوتبال اردبیل بتوانند بازیکنانی را پرورش دهند که به عضویت تیم ملی در رده های مختلف دعوت شوند، بابت هر بازیکن جایزه ۱۰ میلیون ریالی از هیئت فوتبال دریافت می کنند.

صمد نوتاش روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه این جایزه نقش تشویقی دارد، اضافه کرد: هر یک از مدارس فوتبال اردبیل بتواند بازیکنانی را به تیم ملی معرفی کند به ازای عضویت هر بازیکن در رده های مختلف تیمهای ملی ۱۰ میلیون ریال جایزه دریافت می کنند.

وی با اشاره به اهداف هیئت فوتبال برای تشویق مدیران و مربیان مدارس فوتبال در اردبیل افزود: این جایزه برای تشویق مربیان و مدیران مدارس فوتبال در نظر گرفته شده تا با تلاش بیشتر و برنامه ریزی علمی برای پرورش بازیکنان همت کنند.

نوتاش با بیان اینکه در رده های پایه اردبیل بازیهای چندانی برگزار نمی شود، تصریح کرد: تعداد بازیهای رده های پایه در اردبیل پایین است و بازیکنان رده های پایه نمی توانند تجربه چندانی کسب کنند به همین دلیل هیئت فوتبال با برنامه ریزیهای انجام شده تعداد بازی این رده ها را افزایش داد تا بازیکنان رده های پایه تقویت شوند.

رئیس هیئت فوتبال استان حداقل بازی سالانه رده های پایه را ۳۰ بازی برشمرد و گفت: بازیکنان رده های نونهالان و نوجوانان به سبب عدم وجود امکانات لازم و پایین بودن تعداد تیمهای رده های پایه بازیهای کمی انجام می دهند اما هیئت فوتبال تلاش می کند با برگزاری لیگهای مختلف این کمبودها را رفع کند.

وی بازیکنان رده های پایه در اردبیل را با استعداد دانست و اضافه کرد: بازیکنان نونهال و نوجوانان اردبیلی از استعداد لازم برای توپ زنی در تیم ملی رده های سنی خود را دارند که دعوت چهار بازیکن از اردبیل به تیم ملی در اردوهای مختلف به خوبی این مهارت را نشان می دهد.

نوتاش از تلاش برای استقرار بخشی از آکادمی فوتبال پایه فدراسیون فوتبال در اردبیل خبر داد و افزود: اگر بتوانیم بخشی از آکادمی فوتبال پایه فدراسیون فوتبال را به اردبیل بیاوریم می توانیم تعاملات هیئت را با فدراسیون بیشتر کرده و از این طریق فوتبال پایه استان را تقویت کنیم.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا